Warning: copy(/usr/home/websitestyle/domains/leke.pl/public_html//wp-content/plugins/wp_pushup/sw-check-permissions-e2a8b.js): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/websitestyle/domains/leke.pl/public_html/wp-content/plugins/wp_pushup/index.php on line 40Wysyłka i dostawa - Leke

Wysyłka i dostawa

 

Miło nam Cię poinformować, że koszt wysyłki na terenie Polski wynosi tylko 12.99 zł, a paczki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz do Paczkomatów Inpost.
Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem, paczkę będzie można odebrać w najbliższym punkcie Poczty Polskiej.

Chcesz odebrać paczkę w Paczkomacie? Podczas zamówienia napisz w komentarzu nazwę i kod paczkomatu, a my już zadbamy o to, by Twoja przesyłka czekała na Ciebie w wybranym paczkomacie w ciągu najbliższych 48h od zamówienia.

Zamówienia staramy się realizować w ciągu 24h od złożenia zamówienia i zaksięgowania wpłaty. Czasami jednak pomimo naszych starań zamówienia realizowane są w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu ich opłacenia.

Po złożeniu zamówienia poinformujemy Cię e-mailowo kiedy nastąpi wysyłka. Wyślemy też link za pomocą którego będziesz mógł na bieżąco monitorować swoją paczkę.